fbpx

Bor son zamanlarda ülkemizin gündeminde sıkça konuşulan madenlerden biri olarak öne çıkıyor. Hayatımızın birçok alanında kullanımını gördüğümüz bor bodrum yalıtımı, garaj üstü dairelerin yalıtımı ve garaj yalıtımı (otopark yalıtımı) konusunda oldukça başarılı ve kullanışlı bir iş ortaya çıkarıyor.

Bodrum ve Garaj İzolasyonunda Üst Düzey Verimlilik

Teknobor teknoloji ile ısı yalıtımı yapacağınız bodrum ve garaj tavan ve duvarlarında en dar boşluklar ve yarıklar doldurulması mümkün hale geliyor. Bunun yanında ek yersiz yapıya sahip olmasından dolayı da her türlü ısı ve ses geçişi önlenebiliyor. Yüksek kütle yoğunluğunun getirdiği özellikler ile birlikte, yapılan ölçümlerde kullanıcılara diğer yalıtım uygulamalarına göre üst düzey bir performans sergiliyor. Bodrum dairesi ve bodrum & garaj üzeri dairelerde yaşanan ısı ve ses problemlerine bütçe dostu fiyatlarla son veriyor.

Bodrum Katı ve Garajlarda Kaliteli Ses Yalıtımı

Teknobor teknolojisi, ses yalıtımı konusunda hava sızdırmayan yapıya sahip olması ile eko ve yankıyı önleyerek akustik bir ortam yaratıyor. Kullanıcılarına, müzik, araç sesi ya da insan gibi orta frekansa sahip seslerin yalıtımında da diğer malzemelere göre 2 ile 3 kat arası daha iyi performans sağlıyor.

Yangından Korunma için Bir Seçenek

Yangınlar sırasında alevlerin yaktığı yerin çevresini ne kadar hızlı sardığı bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla yangın durumunda sahip olduğunuz her saniye mal ve can güvenliğiniz açısından hayati derecede önem taşıyor. Teknobor yalıtım teknolojisi, bu konuya bor katkısı ile yanıt veriyor. Teknoborun sahip olduğu yoğun yapısı ve bor mineralleri ile zenginleştirilmiş içeriği barındırması, yangın esnasında alevlerin hızla yayılmasını ve yükselmesini büyük oranda geciktiriyor.

Doğal ve Aynı Zamanda Sağlıklı

Teknoborun üretim aşamasında %85 oranında geri dönüştürülmüş içerik kullanılıyor. Bu sayede de diğer yalıtım malzemelerinin üretimine göre Teknobor'un üretiminde 5 kat daha az enerjiye ihtiyaç duyuluyor.

İnsan sağlığı açısından da herhangi bir zararlı içeriğe sahip olmayan Teknobor, herhangi bir kaşıntı problemi oluşturmuyor. Aynı zamanda da içeriğindeki bor mineralleri ile birlikte küf oluşumuna karşı oldukça katı bir duruş sergiliyor. Ayriyeten zararları canlıları ve bakterileri evinizden uzak tutarak kullanıcılarına en kaliteli havayı sunuyor.

Hemen arayın!