Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi daha iyi korumak için, çevrimiçi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin toplanma ve kullanılma şekli hakkında hazırladığımız bu dökümanı sunuyoruz. Bu bildirimin bulunmasını kolaylaştırmak için, ana sayfamızda ve kişisel  bilgilerin talep edilebileceği her noktada kullanılabilir hale getirdik.

Topladığımız Bilgiler

Bu bildirim Teknobor web sitesinde toplanan veya gönderilen tüm bilgiler için geçerlidir. Bazı sayfalarda iletişim formu doldurabilir, canlı yardım talebinde bulunabilir ve size ulaşabileceğimiz reklam formlarını doldurabilirsiniz. Bu sayfalarda toplanan kişisel bilgi türleri:

İsim, soyad, şirket, email ve telefon

Sipariş verirken, kendinizle ilgili verdiğiniz bilgileri yalnızca bu siparişi tamamlamak için kullanırız. Siparişi tamamlamak için gerekli olan durumlar dışında bu bilgileri 3. taraflarla paylaşmayız.

Aldığımız e-postayı yanıtlamak için e-posta adreslerini kullanıyoruz. Bu adresler başka hiçbir amaçla kullanılmaz ve 3. taraflarla paylaşılmaz.

Teknobor olarak sadece haber bültenimize kayıt olan kullanıcılara ürünlerimizle ilgili bilgi mailleri ve güncellemeler göndermekteyiz.

Bu gizlilik politikaları hakkında başka sorularınız veya endişeleriniz olursa, lütfen iletişim formunu doldurarak bize bir e-posta gönderin.

Bu sayfayı ne kadar faydalı buldunuz?

Oy vermek için yıldıza tıklayınız!

Ortalama Oy 3 / 5. Oy sayısı: 2

Henüz oy kullanılmadı! Bu yazıyı ilk oylayan kişi olabilirsiniz..

Sayfamızı faydalı bulmanıza sevindik...

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz!

Bu sayfanın size faydalı olmamasına üzüldük.

Bu sayfayı geliştirmemize yardımcı olun!

Bize sayfayı geliştirebilmemiz için görüşlerinizi yazar mısınız?