Teknobor borlu yalıtım ile ilgili google ve facebook üzerinden firmamıza yapılan yorum ve şikayetleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Eyüp Yesilbas
Eyüp Yesilbas
08:58 07 May 22
2021 aralık ayında uygulama yaptırdım. Bukadar etkili olacağını düşünmüyordum. Teknobor sayesinde evimiz ısınmaya başladı. Yüksek gelen faturalarımızda ilk aydan düşüş oldu. Teşekkürler teknobor.
Ebru Ergin
Ebru Ergin
08:25 28 Feb 22
Çatımızda izolasyon malzemesi olmadığı için evin sıcaklığını muhafaza etmekte zorlanıyorduk. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Teknobor izolasyon uygulattık. Bir günde bu kadar fark edeceğini beklemiyorduk gerçekten. Çok teşekkürler Teknobor.
serkan aydın
serkan aydın
10:12 21 Aug 21
Çatıma borlu yalıtım yaptırmak istedim ve bu firma ile karsılastım volkan bey cok yardımcı oldu. ilgili bir arkadas uygulama için geldiler uyguladılar hersey için teşekkürler ilgi alaka ve hizmet . deneyimlerimi ilerleyen zamanda paylaşıcam kolay gelsin
Burak YAZICIOĞLU
Burak YAZICIOĞLU
10:07 21 Aug 21
MerhabaBorlu yalıtım olarak tercih ettiğim firma yani Teknobor firmasından çok memnun kaldım. Çatı, zemin üzerine uygulama yapıldı. Üst katta oturuyorum ve etkisini direk görmek bu sıcak havada beni açıkçası şaşırttı. Uygulamayı yapan arkadaşları ve Teknobor firmasına özellikle teşekkürlerimi sunar çalışmalarında başarılar dilerim.
Mehtap Özcan Ertürk
Mehtap Özcan Ertürk
10:40 24 Jun 21
merhaba öncelikle teknobor firmasına teşekkür etmek istiyorum hızlı dönüş ve düzgün hizmet içinen üst kat daireme borlu yalıtım uygulaması yaptırdım ilkten biraz tereddütüm vardır lakin uygulama sonrasıiçerideki serinliği hissetmem beni çok şaşırttı ürün faydalı bir urun.. tekrar teşekkürler
HARUN YEŞİLBAŞ
HARUN YEŞİLBAŞ
11:21 23 Jun 21
Yeşilbaş inşaat taahhüt olarak, Sakarya da yapmış olduğumuz villa projelerimizde, ısı ses ve yangın izolasyonu uygulamasında Teknobor borlu yalıtım firmasını tercih etmiş olup, Yetkili arkadaşlara ve uygulama ekibindeki personel arkadaşlara özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz.
Hüseyin Korkmaz
Hüseyin Korkmaz
08:35 16 Jun 21
Müstakil bir evde yaşıyoruz.teknobor firması ile iletişime geçtim çatı zeminine borlu yalıtım uygulama yaptılar.işlerinde gayet iyiler uygulama ekipleri gayet güzel ustalar.evimde klima kullanıyorum uygulamadan hemen sonra klimayı çalıştırdım çok kısa sürede odayı soğuttu hemen etki beklemiyordum başarılı bir ürün
Şükran AYDIN
Şükran AYDIN
08:47 02 Jun 21
Borlu yalıtımı doğal olmasından dolayı tercih ettim ama doğalgaz faturalarında bu derece bir düşüş beklemiyordum. Uygulama 2 saat içerisinde tamamlandı ve aynı akşam evimdeki hava değişimini hissettim. Ellerinize sağlık!
Ahmet Tuz
Ahmet Tuz
08:40 02 Jun 21
Urunu kullanmadan once hasere bocek ve sicaklik hissediyirdum tekno bor olarak gelen ekip arkadaslari yalitimi profesyonel bi sekilde cati yalitimimi saglayip temiz bi sekilde garanti belgesi adi altinda islerini teslim ettiler kullanilmasi gereken bi urun ve belgeli olmasi insana daha cok guven veriyor arkadaslari ve tekno bor sahibine bu hizmetlerinden dolayi tessekkur ediyirum iyi calismalar
YaSiN AKYOL
YaSiN AKYOL
08:01 22 Jul 20
I Firmaya borlu çatı izolasyonu yaptırdım bütün gün çalışmaktan su akıtan klimam artık neredeyse izolasyon öncesinde çalıştığının yarısı kadar aktif. Kış aylarında doğalgaz faturasından ne kadar tasarruf ederiz merakla bekliyorum. Kış geldiğinde tekrar buraya yorum atmayı düşünüyorum. Uygulamaya gelen mustafa beye de ayrıca teşekkürler.
Tüm Değerlendirmeleri Oku
js_loader