Teknobor borlu yalıtım ile ilgili google ve facebook üzerinden firmamıza yapılan yorum ve şikayetleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

"Sapancada villamin catisina gelip uyguladılar sagolsunlar o gun bugundur ne rutubet sorunu yasıyoruz ne de ısı kaybı"

Murat Gündoğdu

"Gelen arkadaşlar uygulama konusunda gayet profesyonel bır ekıp ürün ıse ınanılmaz derecede ıse yarar bır ürün hem ısındık hem faturam neredeyse %50 düştü herkese tavsiye ediyorum"

Mutlu Mamay

"Evimin çatısına borlu yalıtım yaptirdigim firma Hızlı ve temiz işçilik + urunden çok memnun kaldım teşekkür ederim"

Sureyya Demir

"Trapez saç çatıma yaptırdım aynı gün etkisini hissettim arkadaşlar kısa sürede çok temiz iş yaptılar sağolsunlar"

Melike Gözlü

"yalıtımsız evde yaşamanın ne kadar büyük hata olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum 500lira doğalgaz faturası 300 liraya indi"

Ahmet Cubuk

"Hiç bir sorun yaşamadan kaliteli hizmet alabileceğiniz bir kuruluş, sadece işimizi yapıp geçelim türevinde değil, sorunun kaynağını bulup tam çözüm üretme odaklı bir firma."

Ali Yalvaç

"Uzun araştırmalar sonucunda annemin evine yalıtım için firma ile iletişime geçtim. Bor'un ne olduğunu, nasıl bir uygulama yaptıklarını ve bütün süreci çok net bir şekilde açıkladılar. Uygulama aşamasında temiz ve profesyonel çalışma disiplinlerine hayran kaldım. Tekrar teşekkürler"

Emrah Bayraktar

"Bodrum tavanına yaptırdık alttan gelen soğuğu aynı gün kesti. Tamamen yerli olan bu tip başarılı ürünler mutlaka desteklenmeli. Özellikle son dönemlerde herşeyin içine bor katılıyor fakat bu ürün çok farklı ve kesinlikle işe yarıyor."

Oğuz Can Gençay

"Firmaya borlu çatı izolasyonu yaptırdım bütün gün çalışmaktan su akıtan klimam artık neredeyse izolasyon öncesinde çalıştığının yarısı kadar aktif. Kış aylarında doğalgaz faturasından ne kadar tasarruf ederiz merakla bekliyorum. Kış geldiğinde tekrar buraya yorum atmayı düşünüyorum. Uygulamaya gelen mustafa beye de ayrıca teşekkürler."

Yasin Akyol